Україна, 49038, м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68

Про нас

Компанія Біонтоп – лідируючий виробник і експортер електротехнічної продукції: вимірювальних трансформаторів струму та напруги, трансформаторів струму нульової послідовності, силових трансформаторів і ізоляторів.

Підприємство розпочало свою діяльність в 2006 році і з того часу є піонером з освоєння виробництва електротехнічної продукції в литій ізоляції в Україні.

Трансформатори нашого виробництва заслужили схвальні відгуки і довіру з боку енергетиків, заводів-виробників комплектних розподільних пристроїв і монтажних організацій. Така оцінка зумовлена ​​високою якістю та надійністю нашої продукції разом з розумною ціною.

Інженерно-конструкторський потенціал дозволяє нам задовольняти вимоги клієнтів для найбільш нестандартних і складних замовлень. Наші інженери завжди можуть проконсультувати Вас з технічних питань, пов'язаних з трансформаторами, а менеджери підберуть взаємовигідні умови співпраці.

З 2014 року на підприємстві діють сертифікована система управління якістю, яка відповідає ISO 9001 і система екологічного керування, яка відповідає ISO 14001, що дозволяє нам впевнено дивитися в майбутнє, розвиватися і допомагати нашим клієнтам у досягненні їхніх цілей.