Україна, 49038, м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68

Введення в експлуатацію нової змішувально-дозуючої машини

Для когось висока якість і задоволення потреб замовників – це просто слова для стандартного рекламного тексту, але не для нас.

Ми розуміємо, що клієнт має отримувати якісний продукт, який відповідає заявленим вимогам апріорі. Тому процес безперервного покращення в нашій компанії не зупинявся і в такий непростий 2020 рік, ми не шкодуємо на це грошей. Для вдосконалення процесу заливки епоксидного компаунду нами була придбана спеціально розроблена машина, яка здійснює змішування компонентів, вакуумування і дозування готової суміші. Введення в експлуатацію відбулося в січні 2021 року. Це дозволило нам зменшити суб’єктивний фактор при виконанні цих процесів, збільшити продуктивність працівників та підвищити якість готової продукції.

Конкретно від процесу заливки епоксидного компаунду залежать такі якісні характеристики трансформатора як електрична міцність ізоляції та рівень часткових розрядів (ЧР) ізоляції первинної обмотки. Якщо рівень ЧР перевищує норму 50 pC при 1,2 Um чи 20 pC при 1,2 Um:√3, це може говорити про погану якість литої ізоляції, що може призвести до високовольтного пробою або руйнації ізоляції впродовж експлуатації під впливом високої напруги.

У наших трансформаторів рівень ЧР в декілька разів менше за дозволене значення. Відповідність цих характеристик стандартам серії ДСТУ EN 61869 дозволяє нам говорити про середній строк служби трансформаторів – 30 років.

Саме на таку довготривалу і безперебійну роботу обладнання очікує кінцевий споживач. Запустити в експлуатацію і не займатися заміною обладнання через вихід з ладу. Саме таку продукцію ми і пропонуємо нашим клієнтам, саме це вони в нас і цінують.

 

BEONTOP – те, чого хочуть замовники.